De Honor 30 Pro+ 5G 8GB 256GB is Android-smartphone die een paar maanden geleden is gelanceerd en is voorzien van de laatste hardware en software. Zo heeft het toestel een groot scherm van 6,57 inch en draait op een super snelle Huawei HiSilicon KIRIN 990 5G 64-bit. De 30 Pro+ 5G 8GB 256GB voorzien van een oude versie van Android. Wij raden aan om te zoeken naar een toestel met Android versie 7 of hoger.
De 30 Pro+ 5G 8GB 256GB heeft een touchscreen wat tegenwoordig de standaard is. Vergeleken met een toetsenbord specifiek voor een bepaalde toepassing is het softwarematig aangeven van opties op de 30 Pro+ 5G 8GB 256GB flexibeler. Vooral de combinatie met Android maakt het een veelzijdig toestel.
Dankzij de dual-core processor is de bediening snel en kun je er via het enorme 6,57 inch touchscreen goed mee werken.
Met ondersteuning voor HSDPA of HSUPA kun je sneller internetten dan via 3G. Wil je geen 4G verbinding maar wel supersnel internetten, dan is dit toestel uitermate geschikt. Ook kun je er maar liefst twee sim kaarten in stoppen, zodat je gemakkelijk bereikbaar bent op een tweede nummer.
Met de 50,3 Megapixel camera kun je mooie foto's maken en met behulp van de tweede 31,96 megapixel camera kun je videobellen en mooie selfies maken
Het grootste minpunt van de 30 Pro+ 5G 8GB 256GB is het gewicht van 190 gram. Dit kan wat zwaar aanvoelen als je lang aan het bellen bent.
Met een schermgrootte van 6,57 inch is deze voor de veel mensen wat moeilijker met een hand te bedienen.
OS | Android 10 HMS |
---|---|
CPU | Huawei HiSilicon KIRIN 990 5G 64-bit |
Snelheid | 2,86 Ghz Dual-Core + 2,36 Ghz Dual-Core + 1,95 Ghz Quad-Core |
Werkgeheugen | 8192 MB |
Opslag | 256 GB |
Megapixels | 50,3 |
Megapixels 2e camera | 31,96 |
Dual SIM | Ja |
Accu | 4000 mAh |