De Nokia Asha 309 is een telefoon met een Nokia OS die een meer dan een jaar geleden is gelanceerd en is voorzien van de doelmatige hardware en software. Zo heeft het toestel een klein scherm van 3 inch. De Asha 309 voorzien van de laatste versie van het Nokia OS voor Asha toestellen.
De Asha 309 heeft een touchscreen wat tegenwoordig de standaard is. Vergeleken met een toetsenbord specifiek voor een bepaalde toepassing is het softwarematig aangeven van opties op de Asha 309 flexibeler.
Met Wifi ondersteuning is het mogelijk om verbinding met het internet te maken als je de beschikking hebt over een WiFi router of onderweg op een open WiFi hotspot. Er is geen ondersteuning voor 3G via het mobiele netwerk.
Met een schermgrootte van 3 inch is deze wat aan de kleine kant.
OS | Nokia Series 40 Asha Touch |
---|---|
CPU | - |
Snelheid | 1,0 GHz |
Werkgeheugen | - |
Opslag | - |
Megapixels | 2 |
Megapixels 2e camera | - |
Dual SIM | Ja |
Accu | 1100 mAh |